سوالات متداول

سوالات متداول

همراهان گرامی با سوالات متداولی که شما از ما میپرسید در خدمتتون هستیم . به دلیل حجم بالای پیام ها و سوالات ، این صفحه را برای شما طراحی کردیم تا خیلی سریع و راحت به پاسخ سوالات خودتون برسید . اگر باز هم سوالی داشتید در قسمت نظرات عنوان کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم .

تعویض قاب های داخلی ماشین ممکن است که هزینه زیادی برای خریدار داشته باشد برای حل این مشکل در مجموعه تیونینگ مرادی بعد از بر طرف کردن خط و خش های وارد شده بری روی قاب یا به صورت رنگ فابریک یا به سلیقه مشتری رنگامیزی شده و به یک قاب نو تبدیل میشود البته با هزینه خیلی کمتر!
صفرشویی یا کیلین سرویس به صورت کلی میتوان گفت که یه خونه تکونی جانانه یا کارواش حرفه ای برای ماشین میباشد که الودگی و میکروب و لک های قوی را برطرف میکند. کیلین سرویس داخل کابین شامل شستشوی کامل صندلی ها، موکت کف و سقف ، صندوق عقب و موتور شویی و قطعات داخلی میباشد. اما شما مشتری گرامی میتوانید به میل و سلیقه خود، قسمت های مورد نیاز برای صفرشویی را انتخاب کنید.
ماشین هایی که دچار خط های عمیق میشوند که به سطح رنگ بدنه آسیب جدی میزند در دو حالت برطرف میشوند: حالت اول: برای مثال خط ایجاد شده بر روی درب خودرو طولانی باشد میبایست کل یا نصف درب رنگ شود که این کا در باعث کاهش ارزش ریالی خودرو میشود و در مرحله بعدی ماشین دوچار دورنگی میشود در زیبایی ان تاثیر میگذارد. حالت دوم: لیسه کردن یا لیسه گیری به منطور برطرف کردن خط و خش های عمیق با ابزار و متد های روز دنیا میباشد که باعث میشود از کاهش ارزش ریالی خودرو جلوگیری کند.
برای برطرف کردن قری و فرورفتگی قسمت های دوبل بدنه خودرو نیاز به ابزار و متدهای خاص روز دنیا میباشد که در این مجموعه بدون برش قسمت های دوبل بدنه مشکل برطرف میشود.
فیس لیفت به عبارت کلی میتوان گفت که upgrade کردن ماشین می باشد. فیس لیفت داخلی ماشین مثل تغییر دیزاین داخلی، اجرا و نصب دی وی دی مانیتور، نصب و اجرای سقف کهکشانی ، اجرای و نصب سقف جیر و … فیس لیفت قسمت خارجی ماشین مثل تعویض چراغ ، سپر ، گلگیر برای مثال از 2014 به 2020و …
تعویض چراغ های خودرو های وارداتی به دلیل بالا بودن هزینه تعویض آن پر طرفدار نمی باشد. مجموعه ما میتواند با کمترین هزینه چراغ شما را به حالت اول کارخانه برگرداند. خدمات تخصصی چراغ تعویض طلق آب بندی رفع کدری و ماتی طلق قطعات یدکی لامپ و زنون و ترانس فابریک
این پوشش ها با سطح رنگ خودرو پیوند برقرار می کنند ویک لایه محافظ نیمه دائمی از رنگ بدنه خودرو ایجاد می نمایند. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یک پلیمر مایع است که مانند کاور بدنه بر روی سطوح بیرونی خودرو به صورت دستی اعمال می گردد. که بعد از اجرا لایه ای محافظ و آب گریز را تشکیل می دهد. خاصیت آبگریزی پوشش نانو از چسبیدن آلودگی ها به سطح رنگ خودرو جلوگیری کرده و موجب تمیز ماندن خودرو در زمان طولانی گردیده و همینطور موجب تسریع در نظافت و تمیز کزدن خودرو می گردد. این لایه سخت پوشش نانو سرامیک بر روی بدنه خودرو قابل رویت با چشم نبوده ومشکلی را برای استفاده کننده از آن ایجاد نمی نماید. تکنولوژی نانو و از چسبیدن و آسیب رساندن انواع آلودگیها مانند گرد و غبار، شیره درختان، فضولات پرندگان، آلاینده های محیطی و … برروی بدنه خودرو جلوگیری می نماید. این پوششها حتی در ایام بارانی سال نیز از ایجاد لک و نشستن گل و لای بر روی بدنه خودرو جلوگیری کرده و آن را از این آلودگیها محافظت می نماید. نانو سرامیک خودرو علاوه بر تاثیرگذاری فراوان بر روی ظاهر خودرو، باعث جلوگیری از خط وخش های آزار دهنده بر روی بدنه خودرو خواهند شد و از آن دربرابر انواع آلودگیهای محیطی محافظت می نماید.(خط و خش های سطحی)

همراهان عزیز ، لطفا قبل از مراجعه از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان هماهنگ کنید .

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتس اپ مسئولی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
instagram